• 14 września 2021
  • wyświetleń: 2635

Garść medali dla Pszczyny w Mistrzostwach Śląska Juniorów w tenisie!

Materiał partnera:

Znakomity występ Franka i Antka Pękałów - zawodników trenujacych w Śląskim Centrum Tenisa na Mistrzostwach Śląska Juniorów w tenisie! Z jednym złotym i dwoma srebrnymi medalami w garści dla Pszczyny zakończyły się Mistrzostwa Województwa Śląskiego U-18.

Garść medali dla Pszczyny w Mistrzostwach Śląska Juniorów w tenisie!!!

Franek Pękała w parze z Jankiem Wieczorkiem zajęli pierwsze miejsce i tym samym zostali Mistrzami Śląska w deblu.

Antek Pękała zdobył 2 tytuły Vice-Mistrzowskie, zarówno w grze pojedynczej, zostając Vice-Mistrzem Śląska Juniorów w singlu️, jak i w grze deblowej ( w parze z Marcelem Weinerem).

Olbrzymie gratulacje dla Franka i Antka za wywalczone po 3 dniach zaciętej rywalizacji tytuły, na uwagę zasługuje fakt, że chłopaki mając 16 lat z powodzeniem zdobywają tytuły w kategorii U-18.